Import z Chin na kliknięcie - czyli co daje Clever Cargo ? | Clever Cargo - wyszukiwarka połączeń z Chin

Import z Chin na kliknięcie - czyli co daje Clever Cargo ?

Stworzenie przyjaznego środowiska dla importerów w obszarach wycen oraz obsługi transportu - to podstawowe założenia Clever Cargo. Realizując naszą politykę stworzyliśmy System Clever Connect. W tym artykule przybliżymy jego działanie.

 

Więcej niż zwykła wycena - czas na automatyzację!

Narzędzie jakie dostarczamy importerom opiera się o algorytm realizujący jedno podstawowe założenie – Określenie najlepszej drogi dla Twojego ładunku. Po wpisaniu podstawowych informacji o planowanym przez Ciebie transporcie system przeanalizuje stawki przewoźników, odległości pomiędzy poszczególnymi punktami przeładunkowymi oraz czas frachtu. W efekcie otrzymasz pełną listę możliwości transportu dla Twojego ładunku wraz z bieżącymi stawkami spedycji. Po Twojej stornie pozostaje wybór połączenia.

 

Obsługa zleceń - wszystko w jednym miejscu.

Z pozycji wyceny możesz bezpośrednio wybrać oraz zlecić transport na wybranej przez Ciebie spedycji. Formularz zlecenia umożliwia również łatwe i szybkie objęcie frachtu ubezpieczeniem cargo. Będąc w widoku zlecenia zostaniesz poproszony o stworzenie konta jeżeli jeszcze go nie posiadasz. Nadanie hasła pozwoli Ci powrócić i na bieżąco śledzić przebieg obsługi transportu. W obszarze gotowego zlecenia możesz również zgromadzić wszystkie niezbędne dokumenty do odprawy celnej.

 

Od importerów dla importerów.

Wdrożenie do wersji produkcyjnej aplikacji Clever Cargo we Wrześniu 2019 roku jest zwieńczeniem wielomiesięcznych prac projektowych oraz programistycznych. Jest efektem realizacji polityki ułatwienia codziennej pracy importerom. Skąd wzięła się idea projektu ?

Rynek spedycji zagranicznej charakteryzuje się dużym rozdrobnieniem usługodawców i wymaga kontaktu z wieloma podmiotami nawet podczas jednego importu. Uzyskanie wiążącej i klarownej wyceny choćby u jednego spedytora wymaga wielu emalii i telefonów. Nie wspominając już o procesie porównania wycen. Dostarczenie wszystkich usług łącznie z ubezpieczeniem na jednej platformie wraz z porównaniem frachtu morskiego i kolejowego jest czymś co musiało kiedyś ujrzeć światło dzienne.

Każdy miesiąc przynosi unowocześnienia i aktualizacje systemu. Importerzy dzielą się z nami swoimi wnioskami a my możemy dostarczać coraz lepsze wsparcie.

Dołącz do grona importerów, którzy wyceniają i zlecają transport na platformie Clever Cargo!

 

  • Odprawa celna towarów z Chin - niezbędne dokumenty

    Jakich formalności musi dopełnić oraz jakie dokumenty zgromadzić importer z Polski importujący produkty z Chin? O tym warto wiedzieć! Dopuszczenie do obrotu Każdy produkt, który kupujemy w celu odsprzedaży, bądź do użytku w ramach działalności...
  • Sukces okupiony konsekwencjami, czyli skąd opóźnienia w kolei z Chin?

    Sukcesywnie od kilku miesięcy pojawiają się falowo opóźnienia w realizacji transportów kolejowych z Chin. Skąd taka sytuacja? Przy tak wielkich nakładach inwestycyjnych (przynajmniej po stronie Chińskiej) w cały pas nowego jedwabnego szlaku może to...
  • Jak prawidłowo przygotować ładunek drobnicowy do przewozu koleją? Czy Pakowanie ma wpływ na cenę? Czy kartony przeżyją podróż?

    Częstymi pytaniami klientów, z jakimi się spotykamy to te o sposób zapakowania ładunku dla transportu kolejowego oraz czy są jakieś ograniczenia np. czy przyjmowane są jedynie ładunki spaletyzowane. Odpowiadając - przyjmowane są każdego rodzaju...

Nowa aplikacja dla działów zakupów. Przetestuj za darmo!  procurimo.pl