Poznaj nas bliżej | Clever Cargo - wyszukiwarka połączeń z Chin

Poznaj nas bliżej

Pomagamy realnie obniżyć koszty transportu pomiędzy Chinami a Europą

CleverCargo.pl to platforma na której znajdziesz oferty najlepszych spedycji. Ideą towarzyszącą powstaniu Clever Cargo było stworzenie przyjaznego środowiska dla osób importujących z Chin. Dla tych, którzy importują na dużą skalę, ale również dla małych lub początkujących importerów.

Dzięki nowoczesnym narzędziom online jako pierwsi dajemy dostęp do w pełni zautomatyzowanych wycen spedycji. Nie musisz już wysyłać dziesiątków emaili aby wybrać najlepszą opcję dla swojego ładunku. Teraz za pomocą kilku kliknięć porównasz oferty różnych spedycji oraz różne opcje połączenia dla Twojego ładunku.

Automatyzujemy proces wycen i zlecenia transportu

Całkowicie za darmo oddajemy do Twojej dyspozycji narzędzie do automatycznych wycen oraz zlecania transportu ładunków pomiędzy Chinami a Europą. Już nie musisz wysyłać wielu e-maili oraz analizować skomplikowanych wycen. Algorytm w kilka sekund obliczy dla Ciebie najtańszą drogę bazując na aktualnych stawkach współpracujących z nami firm spedycyjnych.

Zlecając swój ładunek przez platformę Clever Cargo w jednym miejscu masz dostęp do całej historii oraz aktualnych zleceń transportowych. W jednym miejscu możesz zgromadzić również wszelkie dokumenty związane z danym ładunkiem. A to dopiero początek korzyści...

Wygodny chat ze spedytorem

Bezpośrednio w oknie zlecenia masz teraz możliwość komunikować się ze spedytorem obsługującym Twój ładunek. O każdej nowej wiadomości zostaniesz poinformowany przez pocztę email.

Jeżeli jednocześnie organizujesz wiele transportów, tak zorganizowana komunikacja pozwoli na pełną kontrolę nad spedycjami i porządek w wiadomościach. A powiedzmy sobie szczerze... obsługa ładunku to niekiedy naprawdę wiele wiadomości :)

Przedstawiamy czytelne oferty bez ukrytych kosztów.

Nie oczekujemy od Ciebie znajomości pojęć spedycyjnych a oferty prezentowane w Clever Cargo nie wymagają długich analiz z kalkulatorem w ręku.

Przedstawione kalkulacje zawierają całkowitą przybliżoną kalkulację kosztów jakie poniesiesz w związku z transportem na danej trasie. Nieustannie ulepszamy proces wycen aby prezentować precyzyjne dane. Stawiamy na analizy i rozwój narzędzi które intuicyjnie przeprowadzą Cie przez cały proces importu.